InspireRise®
Inspiráció a fejlődéshez
Mentálhigiénés fókuszú szervezetfejlesztés
az emberközpontú szervezetekért,
amely a jövő megoldása!
Térjen vissza a minőségi, emberi tudáshoz
hogy a mesterséges intelligenciát
bölcsen használhassa!
A pozitív pszichológia egy új, innovatív módszerét hozzuk el szervezete számára
amely jelentős versenyelőnyt
nyújthat Önnek.
Mentálhigiénés fókuszú szervezetfejlesztés
az emberközpontú szervezetekért, amely a jövő megoldása!
Ön is sok mindent kipróbált már, hogy fejlessze csapatát, hogy vállalatánál gördülékenyebben haladjanak a munkafolyamatok? Mégsem azt kapta, amit várt?
Ennek oka az lehet, hogy korábban (a VUCA korszakban) jól működtek a soft skill-t fejlesztő tréningek, de jelenleg új kort élünk (BANI), ahol a munkatársak mentális egészségének visszaállítása a kulcs a sikerhez.
Hívja segítségül egy klinikai szakpszichológus, szervezetfejlesztő szakember új, innovatív módszerét, egy komplex programot a munkatársak mentális egészségének helyreállítására, megőrzésére, vagy helyezze a fókuszt egyből a prevencióra.
Várnai Myrtill professzionális szervezetfejlesztő és tréner csapata gyors, hatékony változást kínál, így kollégái felszabadult, kreatív, proaktív, produktív munkatársakká válhatnak. Mérhető eredménnyel szolgálunk, erre garanciát is vállalunk.
Térjen vissza a minőségi, emberi tudáshoz,
hogy a mesterséges intelligenciát bölcsen használhassa!
A mesterséges intelligenciára irányuló fókusz rövidtávon versenyelőnyt nyújthat, ám hosszútávon kiölheti a gondolkodást, a kreativitást és a proaktivitást a munkatársakból, akik haszontalannak érezhetik magukat és munkájukat.
Csak egy tudatosan működő szervezet tudja ezt kivédeni. Ön szeretne hosszútávú versenyelőnyt kovácsolni csapata számára?
Hívja segítségül innovatív, saját fejlesztésű inspirációs programunkat, a „REGI®”-t, melyben az ember a valódi érték.
Csak az emberi agy képes
Empátiára
Gyors improvizációra
Intuícióra
amelyekkel kezelhető a jelen kor kihívása, a BANI. Ezek reprodukálására nincs algoritmus!
Ha támogatjuk az emberi értéket, egymással jól kapcsolódó munkatársaink lesznek egy élhető világban és légkörben.
A Mesterséges Intelligenciát pedig – amennyiben egy szervezet hosszú távra tervez, az emberi értékek megőrzése mentén –, tudatosan és bölcsen kell használni. Erre tanítjuk meg a szervezeteket.
A pozitív pszichológia egy új,
innovatív módszerét hozzuk el szervezete számára
amely jelentős versenyelőnyt nyújthat Önnek.
Munkatársai mentális egészségének visszaállítása a siker kulcsa.
Mi egy szervezet jelenlegi problémája?
Jelentős társadalmi korszakváltásban vagyunk. Ez hatással van a munkahelyi szervezetek működésére is.
A VUCA világ kora lejárt, most új korszakban (BANI) élünk és dolgozunk. Míg eddig elég volt az agilis módszertan alkalmazása, a lean bevezetése, a scrum master-ek és agile coach-ok stb. munkája, ez most már nem nyújt teljeskörű megoldást a szervezet számára.
A jelenlegi társadalmi helyzetben – az új BANI környezetben – a munkatársak mentálhigiénés állapotában olyan változások következhetnek be, mely kapcsán a mentális egészség fejlesztése és folyamatos karbantartása nélkül a fenti módszerek hatékonysága megkérdőjelezhető. Az alábbiak jellemzik most a munkavállalók mentális állapotát a BANI korszakban:
- szorongás, félelem a jövőtől,
- bizonytalanság, belső instabilitás,
- fásultság, kimerültség, depresszió, kiégés,
- elszigetelődés – szeretnének kapcsolódni, de nem tudnak.
Megfigyelésünk alapján a Maslow-piramis második, azaz biztonság szintjén van jelenleg a legtöbb munkavállaló, vagyis erre vágyik, ezt keresi, így hiába íratjuk be őket egy önmegvalósításra irányuló új tudást nyújtó tréningre, ha jelenleg nincsenek erre befogadó állapotban.
A vezetőknek is nehéz dolga van, hiszen a problémákkal küzdő csapattagokkal nehéz eredményt és hatékonyságot elérni. Már a feladat megértésével is gondok lehetnek, a kognitív képesség csökken, a figyelemzavar miatt a munkaidő kitolódik, a hatékony munkavégzés időintervalluma szűkül. A munkaközi szünetekben a pihenőidő nem elegendő ahhoz, hogy a munkatárs újra energetizálja magát. A gyakori egyéni problémák és a munkahelyre is begyűrűző családi gondok miatt a munkavállaló hétvégén is képtelen kipihenni magát (azaz a munkatárs fáradt, dekoncentrált).
Ez kihathat az egyének saját, ezáltal az egész szervezet teljesítményére, veszélyeztetve ezzel az eredményességet és a sikert.
Az új BANI–világ kezelésére tehát új stratégiák, új eszközök szükségesek.
Mi a „REGI®” megoldást (Rezíliencia + Gyors improvizációs újratervezés + Intuitív stresszkezelés és döntéstámogatás) nyújtjuk az új kihívásokra hatékony megoldásként.
Nem csak a szervezetet körülvevő világgal kell foglalkozni, hanem a szervezeti kultúrát kell olyan irányba fejleszteni, hogy az egyének szintjén történjen meg az adaptáció az új helyzetekhez, ez nyújt versenyelőnyt az egész szervezet szintjén, ebben tudjuk támogatni a cégeket.